Srpen 2016

První vzpomínka

26. srpna 2016 v 12:32

Tématem tohoto týdne je první vzpomínka. Spousta lidí si jako první vybaví první vzpomínku na svého expřítele či přítelkyni nebo taky první vzpomínky na své dětství.

Přiznám se. Taky mně jako první napadla vzpomínka na svého expřítele. O tom bych se psát nechtěla - jednak si to nechci nějak moc připomínat a také by si to mohl přečíst. Toto není skor vůbec pravděpodobné.

Když už mám na tomto blogu takové téma, podělím se s Vámi o svou první vzpomínku z nemocnice. Snad se Vám článek bude líbit


• Uvítací článek

25. srpna 2016 v 10:28
Chtěla bych Vás přivítat na mých nově otevřených stránkách, které vznikly pomocí serveru blog.cz . Tyto stránky budou sloužit hlavně jako deníček ale nejen to.Tento blog založila šestnáctiletá studentka střední školy, která se chce v budoucnu stát všeobecnou zdravotní sestrou.

Na těchto stránkách můžete najít deníček (ostatně jak jsem již napsala), různé příběhy z nemocničního prostředí mnou vymyšlené i pravdivé. Ano, vím že o těch pravých mě váže mlčenlivost, nemusíte mi to připmínat.


Dále tady můžete najít různé recenze na filmy, knihy a to opět z nemocničního prostředí. Ale samozřejmě, že tady bude daleko více věcí. Také ráda píšu články na témata týdne.

Taky bude tento blog tak trochu sloužit jako motivační. A proč motivační? Pro tento rok jsem si musela vybrat jinou školu, než zdravotní, ze zdravotních důvodů, což mně hrozně štve. Proto po škole, kterou dodělám bych ráda šla na zdravotní školu.

Udělám pro to vše. Je to můj sen již odmalička.

Děkuji za přečtení prvního článku. V dalším článku, který vyjde možná dnes se dozvíte něco na téma týdne "první vzpomínka"

Jo a ještě něco. Říkejte mi, já nevím, třeba Caldo. Moc ráda spřátelím! Takže kdyby měl někdo zájem o spřátelení, napište mi do komentářů.

HEZKÝ DEN